فايل ضوابط نظام فني و اجرايي هزينه‌اي ندارد

فايل ضوابط نظام فني و اجرايي هزينه‌اي ندارد

1397/10/02 12:5
عنوان خبر:
فايل ضوابط نظام فني و اجرايي هزينه‌اي ندارد
متن خبر:

موارد زير را در ارتباط با استفاده از سايت نظام فني و اجرايي كشور به اطلاع عموم مي‌رسانيم:

- استفاده از اطلاعات و فايل‌هاي ضوابط نظام فني و اجرايي كشور براي عموم رايگان است و هيچگونه هزينه‌اي در بر نداشته و براي دريافت فايل‌هاي ضوابط، به هيچ عنوان نياز به ثبت‌نام يا تنظيم دسترسي نمي‌باشد. لذا هرگونه ادعاي خلاف اين موضوع، كاملا تكذيب مي‌شود. با اين وجود، كاربران لازم است حقوق معنوي سازمان برنامه و بودجه كشور را رعايت كرده و در استفاده از متون نظام فني و اجرايي، نام سازمان برنامه و بودجه كشور را به عنوان مرجع ذكر كرده و در حفظ محتوي دقت كامل را به عمل آورده و از هرگونه تغيير در محتوي (حتي به شكل اصلاح) به شدت اجتناب فرمايند. موارد اصلاحي با اعلام كاربران، در اسرع وقت توسط سازمان برنامه و بودجه كشور در سايت نظام فني و اجرايي كشور اعمال خواهد شد.

- براي مشاركت در تهيه ضوابط، ارائه نظر فني و كارشناسي، پيشنهاد يا انتقاد نسبت به متن هر يك از ضوابط نظام فني و اجرايي، لازم است كاربران از طريق لينك «دسترسي اعضا» مراحل ثبت‌نام خود را در سامانه سما انجام دهند و سپس پروفايل كاربري خود را تكميل كنند. اين سامانه ابزار تحت وب سازمان برنامه و بودجه كشور براي استفاده از مشاركت عموم متخصصان و صاحب‌نظران كشور در تهيه و تدقيق ضوابط فني، مالي، قراردادي و اجرايي نظام فني و اجرايي كشور است.

- افرادي كه تمايل دارند متن چاپ شده ضوابط را تهيه فرمايند، لطفا از طريق لينك كناري صفحه «مركز اسناد، مدارك و انتشارات» نسبت به درخواست خود از فروشگاه نشريات سازمان برنامه و بودجه كشور اقدام فرمايند.